به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا ” س” از بانوان شاغل در شرکت حمل و نقل ریلی نورالرضا تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی نورالرضا، در راستای بزرگداشت مقام زن و روز مادر، همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا ” سلام الله علیها” ازبانوان شاغل در واحد های مختلف شرکت، با حضورمدیران عالیقدرشرکت و همکاری روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی نورالرضا تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم مهندس هزارخوانی، مدیر تدارکات و پشتیبانی شرکت ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا “سلام الله علیها” و روز زن  در این دیدار گفت: یکی از صفات بارز پرودگار مهربان بودن است  که موجب شده است کائنات با عشق و محبت جهان هستی را به مامنی برای زندگی کردن مبدل سازند.

مهندس بوداغی، مدیر امورمسافری و اعزام نیز در این دیدار اظهار کرد: جسارت و شجاعت  بانوان در حوزه اشتغال و شکوفایی در کشور چشم گیر است. خدا را شاکریم در شرکت نیز پیشرفت های گسترده ای حاصل شده است که حضور مؤثر بانوان نیز دراین پیشرفت شایان توجه است.

در پایان این مراسم آقای مهندس صمدانی، مدیر فنی شرکت ضمن آرزوی توفیقات روز افزون در تمامی امور زندگانی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله فرجه الشریف) و تحت عنایات خاصه حضرت زهرا (سلام الله علیها) از درگاه حضرت سبحان برای همه بانوان و همکاران در مجموعه نورالرضا با اهداء لوح سپاس، هدایای نقدی و شاخه گل از پرسنل بانوی شاغل تقدیر بعمل آوردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *